Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Cerne kousky v medovine

Ahoj, prave jsem dopijel lahev skoricovy medoviny a plavaly v ni takovy cerny kousky, kdyz jsem to nabral na lzicku, tak to bylo mazlavy. Jestli to tam bylo od zacatku, to netusim. Mohlo se to nejak zkazit? Skladoval jsem ji ve spajzce, kde je ted docela chladno.

Když to je normální, na obalu bývá napsáno, že usazenina, kousky nebo něco podobného není na závadu.

Pokud na to obalu napsáno není, tak to nejspíš normální není.

Medovina se většinou kazí tak, že bakterie začnou měnit alkohol na ocet a tím nakysne. Jestli to chutnalo normálně a ještě jsi po tom neumřel, tak to asi bylo OK.