Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem set top box

Zdravím, potřebuji poradit, když mám doma jeden starší set top box od o2 a chci ho dát do staré televize a připojit k tomu pokojovou anténu, půjde to nějak udělat? Jasné obyčejný swt top box tam s tím půjde, ale nevím jak ten id o2

Za prvé: Přečíst si návod.
Za druhé: Vyfotit ten settopbox, jak ze strany co je typové označení, tak ze strany konektorů, pokud možno v kvalitě, aby tam bylo něco vidět a fotky dát sem.
Pravda, mohl bych se kouknout do své křišťálové koule co je tu většina z nás vlastní, ale jsem líný ji po ránu hledat.

A za třetí: Tenhle dotaz patří spíš sem kutilska.poradna.net