Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr auta - Alfa Romeo?

Zdravím, plánuji si koupit auto. Měl jsem vždy jen seat,VW,škodu.
Ale mohu se zeptat jak je na tom s kvalitou značka auta Alfa Romeo?
Nikdy jsem tyto auta neměl a když se podívám na inzerci jsou mnohem levnější a mají mnohem méně najeto(i vzhledově interiér vypadá méně zničený) jak všechny ostatní značky.
Čím to je ? Sere se to nějak víc? Drahé díly? Nespolehlivost?
Některé modely se mi i docela líbí - třeba Alfa Romeo 159 v kombíku.

Pokud má někdo nějakou zkušenost tak budu rád když se o ní podělí. Díky.

Kamarád má 166 2.4 JTD. Výbava,interier apod. supr, ALE... V poslední době si to auto žije vlastním životem. Hlavně elektrika. Pořád něco. Co tak vím, tak kolikrát na to přijít,co to vlastně dělá je docela oříšek a cena opravy je astronomická. Co můžu soudit kvalita ostatních dílů taky nic moc a cena nadprůměrná. Zas na druhou stranu už je to 15 let staré auto, tak se s tím musí počítat. Ale já osobně bych do Alfy nešel. Ani ta spotřeba není nijak pěkná, jezdit za 9 litrů s naftou (beru normální krátké cesty do prace apod. ) není nic moc.