Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Levné letenky - Irsko

Ahoj, rád bych se podíval v červnu/červenci do Irska a chtěl bych se zeptat zkušených cestovatelů, jakým způsobem sehnat co nejlevnější letenky. Kam bych se měl podívat ?

Díky za každou odpověď, která mě navede správným směrem.

Tak ve druhé třídě máš na výběr levnější-standardní-dražší variantu, přičemž ta prostřední je asi nejlepší, zlatá střední cesta. Nejlevnější varianta je sice laciná, to ano, ale osekaná, logicky. Pokud člověk necestuje jen s příručním zavazadlem a chce i zvolit, kde bude sedět, tak se připlatit vyplatí a tak je to tuším u hodně společností.