Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak najít osobu z náhodného setkání

Ahoj, hledám mladou dívku, může ji být tak nějak jako mně 22 let +-. Vím jen, že pracovala ve stánku s pivem (G..) v létě na jedné nejmenované akci asi jako brigadnice, ale jinak o ní nic nevím.

Nemam zadne nekale umysly, jen jsem si všiml jistého zájmu z jeji strany, bohužel jsem tenkrat svou šanci promarnil a teď mě to hloda víc a víc. Chci to zkusit at je vysledek jakykoli.

Zatím mě napadly tyto možnosti:

1) vyčkat do léta, zda-li ji tam opět nepotkám (obávám se malé pravděpodobnosti)

2) oslovit firmu, pro kterou pracovala, zda-li ma nejakou databazi a neposkytne mi jmeno a příjmení (to me asi poslou rovnou do pr...:-D)

3) prohledat ruzne fotky na internetu, instagramove fotky s hashtagem te akce, zda-li bych ji nalezl na nejake fotce (jiz jsem hledal bez úspěchu, mozna malo)

4) zda-li bych tu akci nenalezl ještě jako udalost na Facebooku a projel vsechny co se ucastni, maji zajem apod.. (to uz asi z fb zmizelo?)

5) nejaky inzerat a treba se dostane az k ni (nechci z toho zbytečně delat kovbojku, tuhle moznost vyloucit)

6) Zeptat se někoho, kdo by tuto informaci mohl znát.

Chci nějaké další tipy od Vás, děkuji.

Udělej to podobně jako Barney. Zaplať si billboard kam napiš své poselství. Když mazaně vynecháš to, že čepovala pivo tehdy a tehdy a v tom a tom stánku a napíšeš své vyznání trošku obecněji mohlo by ti to poskytnout slušný přísun holek, které ti budou samy volat. :)

Souhlasím se vsema.

Jsem si vsak jist, ze ten zajem tam skutecne byl. Bylo letni odpoledne (vsedni den) a minimum lidi, dali jsme si dve piva u stolu, který tam měli, v blízkém okoli pusto a ona byla na pozadí ve stánku, ani neobsluhovala, jen pomahala. Třeba jsem se tezce zmylil, treba má xlet borce, třeba je to p... a třeba by mě hned poslala někam... Jsem mozna naivní, ale fakt tomu pevně věřím.

Zkusim oslovit firmu, nic za to nedám, za půl roku se tam stavím, třeba ji tam najdu.

Musím však priznat, že i kdybych s tím prastil a dál ji uz nehledal, i tak to má pro mě velký přínos, snad se ve mě neco v případě dalších podobných situací zlomí.

Přesně tak. Po půl roce, to už je dlouho, to už nemá smysl. Si to nebude ani pamatovat. A když ji najde, tak nevím, co jí chce říct - potkal jsem tě půl roku zpátky ve stánku? Chtělo tuto iniciativu dělat co nejdříve. Teď už se výrazně snížila i pravděpodobnost, že firma odpoví.

Usoudil jsem, že bude lepší to nakonec nepokoušet, i když nerad. Přesto jsem dohledal událost na Facebooku se vsemi, kdo meli zajem, nebo se zucastili, ale je to jako hledat jehlu v kupe sena. Celkem 1000 lidi a popravde bych ji uz nepoznal z profilovky. Jediný cíl, který jsem si pevně stanovil je navštívit v létě znovu to stejne místo, s trochou štěstí ji najdu, přestože počítám s tím, ze si me uz pamatovat nebude.. No uvidíme, třeba budu mile překvapen. :-D

nepokoušet... štěstí...:))

podívej, každý soudný člověk ti řekne, že seznamovat se po internetu je kravina. zkusil jsem. na četu, kde kecá 500 lidí a mě osloví trdlo, který odpoví jednou za deset minut člověku, který souběžně švitoří s 20ti lidmi- je nepravděpodobné si jí vybrat. vybral jsem. řekl jsem, že jsem ve znamení býka a kozoroha na vztah bych nedal- drze tvrdila jiné datum. navždy je tomuto býku určen na vztah kozoroh.

no, a takto nám to neklape už cca. 16 let (jsem blbej na datumy). každá labuť čeká na svého labuťáka.