Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jméno v anglii

Zdravím, v červnu jedu na pul roku do Anglie a mé jméno je Jiří. Zajímalo by me jak se tam mam představovat protože Jiří neumí vyslovit ani moje Slovenská přítelkyně natož nejaky Angličan. Nejake rady a nekdo nejake zkušenosti?

.. :) tvoje problemy na moji hlavu..

kolik lidi na tebe vola "Jiri" (nemam diakritiku na nemecke klavesnici)

co treba se predstavovat jako.. JIRKA? JURA? :)

byt tebou, tak to jeste vytmavim rodicum, co ti dali za debilni jmeno, kdyz ho nemuze nikdo poradne vyslovit.. :)

Děláte si srandu? Co je toho za poradna? Jirka položil normální otázku a vy se tu hned začnete navážet jak do něj, tak do jeho slovenské přítelkyně... Z 15 odpovědí je jen jedna opravdová, zbytek akorát blbosti... Klobouk dolů

Jo,to ano,ale vždy pojímám podezření,že takové "problémy" nejen tento, jsou jen pokusem tady prudit. Jestli se mýlím,tak se omlouvám. Jde mi i o jiné témata a tazatele.Přece není možné aby byť slovenská přítelkyně nedokázala oslovit svého toho no m...če Nějak nevím.