Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno půjčka

Zdravím, potřeboval bych půjčku kolem 60 000 Kč, nevíte kdo poskytne? Kromě banky, mám zaměstnání ale špatnou historii splátek...děkuji za odpověď.

Počítej s tím,že můžeš o zaměstnání přijít nebo se zraníš,budeš půl roku ležet,příjmy skoro žádné a splatíš pak tu půjčku celou.Nějakého lichváře ani společnost to zajímat nebude,pošlou pár upomínek,čímž zvednou dluh o dost tisíc navíc a pak podají návrh na exekuci.Tak si to promysli a ne si říkat,že tohle se Ti stát nemůže.Exekuce se týká zhruba každého 10.občana ČR.