Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kam dál?

Dobrý den, jsem v 9. ročníku ZŠ. Bude pololetí tudíž si budu muset dát přihlášku na střední/učňák. Mezitím co moji kamarádi řeší povrchní věci typu holky tak já se trápím nad svými známkami. Chtěl jsem jít na VEŘEJNOPRÁVNÍ TRIVIS do Jihlavy. Jak ale zjišťuji tak to bude spíše na nějaký učňák, který mě nebude bavit a budu k tomu mít nechuť, protože jsem chtěl na střední :(. Chtěl bych proto poprosit Vás o radu ohledně toho kam po základce, popřípadě názory na tu veřejnoprávní školu, kde by mě to alespoň bavilo. Přeji hezký zbytek dne!

Český jazyk 3
Matematika 4
Angličtina 3
Němčina 3
Chemie 3
Zeměpis 2
Dějepis 2
Fyzika 3
Občanská výchova 2
Přírodopis 2

Na veřejnoprávní se vybodni, jednak na to nemáš známky a pak absolventů takových škol jsou plný fabriky. Vzhledem k nadprodukci vysokošláků bys dobrej flek v oboru s takovou školou sháněl poměrně blbě.
Co tě vlastně baví? Kdybych měl jít na učňák, tak bych šel k truhlařině.