Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přividělání na internetu

Ahoj, rád bych si zkusil vydělat trošku peněz na internetu. Zkoušel jsem už hodně stránek,ale většinou buď nefungovaly nebo jste dělali 10eur 2 roky. Hledám něco co by mi trochu pomohlo vydělat pár stovek korun(nečekám žádné tisíce) když ještě nemám ani střední vzdělání. Pokud víte o něčem nebo o nějaké stránce byl bych rád kdyby jste mi pomohli.

Na internetu se dá vydělat velká spousta peněz. Nenech se NIKÝM odradit, musíš na sobě ale velmi MAKAT.

toto co ti teď napíšu když zvládneš a budeš hodně šikovný, můžeš mít za 2-4 hodiny práce denně i 1.000 € měsíčně po zdanění ...

PHP, Git, Framework, Symfony nebo Nette, a nauč se testovat Behat, PHP Unit, dobrej je i Phing

Takový developer je většinou na ŽL, takže maminka nebo tatínek.

přeji mnoho štěstí.

Mozes doucovat spoluziakov. Staci ti PC, skype a vedomosti (anglictina, matika, programovanie atd.)

A najst si mozes ziakov z celej krajiny, nie len od vedla z panelaku...

Doucovanie ale znamena, ze musis byt v nejakom smere/odbore lepsi ako ostatni.