Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Únava

Dobrý deň som stále unaveny rano vtanem vpijem 7 deci vody sedim na posteli prejdem 30 metrov do sko,.ly a tam spim a potom som zvysok dna unaveny a vecer aktivnejsi. vela jem a som stále chudý. mate nejaký rituál na ranné prebudenie aby ste boli aktívnejší

vpijem 7 deci vody

Tohle udělat, tak nedojdu ani do tý školy a omdlím.
Tvoje hladina cukru ráno musí být zajímavá.
Vstaň o 3/4 hodiny dřív a pořádně se nasnídej t.j. žádný piškoty a pod. Chleba, sýr, máslo, kousek sladkého jako tečku, k tomu čaj nebo bílý kafe, nebo co piješ.