Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosím poraďte nejaký dobrý film

Dobrý deň poradíte prosím nejaký dobrý film, ktorý by sme si s priateľkou mohli pozrieť večer, keď príde ku mne ?? Nejakú komédiu, alebo romantický film, niečo čo stojí za to. Ďakujem za Vaše nápady.

Nedoporučím čistě romantické filmy, ale filmy, kde je romantika doplněna i jinými žánry a vytváří hodně zajímavé celky:
Hlava v oblacích - romanticko-erotický film na pozadí válečného dramatu. Úžasné herecké výkony ústřední trojky, vyniká především Charlize Theron - podle mě její nejlepší role.
Fenomén - zajímavý a hodně dojemný mysteriózně-romantický film, kde John Travolta dokazuje, že umí zatraceně dobře hrát.