Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nafouklá jedna strana břicha- ženy prosím poraďte

Zdravím,
už více jak dva týdny beru novou antikoncepci. Začala jsem brát první den mestruace a už je to týden od konce menses a stále špiním, někdy mě mírně bolí podbříško a mám citlivější prsa a myslím, že i patrně větší.
Někdy si říkám zda nejsem těhotná, ale menses jsem dostala normálně a již 2x jsem si dědala těh, test značky pepino a vždy negativní.
To proč si to myslím je, že už skoro tři týdny, když nafouknu břicho, neboli "vyšpulím pupek :D" tak mám levou stranu břicha patrně větší a víc nafouklejší. Stalo se to někomu někdy? Mám celkem strach, protože těhotná být zatím opravdu nechci.

loading...

môže to byť alergická reakcia na konkrétny typ antikoncepcie/nieje to žiadna vzácnosť,mnohé antikoncepcie spôsobujú alergické reakcie,často ich vyvolá aj napr. súčasné fajčenie ,samozrejme myslím tabakové výrobky/-neodkladne konzultovať s gynekologom.....

Mám celkem strach, protože těhotná být zatím opravdu nechci.

Jestli správně rozumím, těhotná zatím být nechcete,
takže někdy v budoucnu patrně ano.

Překvapuje mne, že se nemáte strach z případných následků (včetně neplodnosti)
toho, že své zdravotní problémy „řešíte“ v internetu a nikoliv s lékařem.

Každá z nás jiná a i kdybyste tu náhodou potkala ženu s přesně stejnými příznaky,
nemuselo by jít o tentýž problém. Dokonce ani v případě téhož problému by Vám
nemuselo pomoci to, co jí. V horším případě by Vám cizí zkušenost mohla i uškodit.

Ještě pořád považujete návštěvu lékaře za zbytečnou?