Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Je mi 20 a ještě jsem neměl holku

čaute, :D eště jsem neměl holku a je mi 20 let ted budu dělat maturu. je to divný ? nebo se stává ?:D já prostě nemam rád Hospody, cluby, nechutna mi alkohol, pivo mam max sklenku na narozeniny a silvestra. Na základce sem byl vypasena bečka co jen hrala na PC. na Střední stavební nebyly žádné holky a po škole jsem chodil 5x týdně do posilky už čtvrty rok a pak domu unavenej a o vikendu nejakou tu brigadu kde jsem ve skladu a kontakt s lidma je tak max s mojim šéfem. Kamaradu taky moc nemam spíš žádného blízkého kamoše jen ve škole. Už nejsem vypasenej špek sem vysekanej kolem 8% tuku 84kg 176 cm ošklivej taky nejsem. sice to ktomu nepatří ale moje vykony jsou 180kg dřep, 150kg bench press, 200 mrtvy tah. Prostě s holkama nejsem ani ve styku za posledni 4 roky jsem promluvil max tak jedno slovo a to jestli je tady volná lavička na bench press a taky s recepční v fitku o protein a prodloužení permice. Co byste mi doporučili nějakou appku ? tinder atd vubec nevim co si stěma holkama psát :(

Jestli mi někdo bude opravovat gramatiku tak at de do prdele pisu to rychle na co si zrovna vzpomenu a kontrolovat to posobe nebudu. diky za nazory.

loading...

• Co vidís, nebo co te napadne jako první kdyz se podívas na holku ?
* To ze se nechodís bavit nemusí nic znamenat, kde muze jit jen o zpusob NEkonfrontace vlastních komplexu, muze jit také o sexualitu, kde nejses treba pritahlván zenamy, mel jsi nekdy nejáké hormonální poruchy ?
Jak trávís den a s kym ? Más nejaké konícky ? Pracovat bych typl ze nepracujes, ale dobrych 30% dne hledás odpoved na svuj neuspech, kde k jeho vyresení, radeji preferujes rady které v tobe budí pozitivitu, kterou dostávas casteji coz se ti líbí víc, nez skutecnému se postavení problému
.

Neříkej mi, že když trávíš tolik času v posilce, že nemáš kamarády..
Chodil sem tam asi rok, než mě to přestalo bavit a vím, jací tam sou lidi.. V posilkách bejvaj suprový kolektivy a kdyby ne, furt musíš mít "někoho".
Já sem si v 16ti letech řekl, že sezením u PC si holku nenajdu a do tý doby sem ani v životě nebyl s holkou sám venku, nebo vůbec někde. Řekl sem si, že se aspoň trošku budu snažit.. Jediý co jsem změnil, že sem obětoval těch průměrně pár minut na PC a prostě sem šel ven, když sem měl možnost s někým jít.. I když třeba jen kámoš šel vyvenčit psa a nechtělo se mu jít samotnýmu, šel sem s ním.. Za dva měsíce sem si našel holku a v dubnu spolu budem rok.. A to jsem se vážně nijak závratně nesnažil.
Nějak ty nový lidi poznat musíš, sami nepřijdou. Dělej co půjde, srovnej si priority a hlavně, jestli na ni budeš mít čas a jestli ji vůbec chceš.
Jestli po škole chodíš do posilky, kde předpokládám že trávíš takový dvě hodiny, domu přijdeš bez energie a víkendy ještě trávíš na brigádách, nebudeš to mít lehký..
Samozřejmě je hezký, že se o sebe staráš a peníze ti asi taky uplně chybět nebudou, ale ten čas je tam docela důležitej..

Prostě choď ven, nebuď zavřenej doma nebo v posilce.. Nemluvě o tom, že chodit do posilky 5x tejdně a to ještě všechny dny za sebou taky není zdravý a možná dokonce i zbytečný..

A nebo naopak hodně dobré:-D:-D:-D:beer:

Na smrtelné posteli leží milovaný manžel, otec, dědeček. Blíží se jeho poslední chvíle na tomto světě a kolem něj se shromáždila celá rodina, žena, všechny děti, skoro všechny vnoučata a dokonce několik pravnoučat. Všichni soucitně a v tichu čekají až přijde ta chvíle. Náhle se dědeček probere a povídá:
-"Povím Vám mí nejbližší své největší tajemství: Já jsem se ve skutečnosti nikdy nechtěl oženit a založit rodinu. Měl jsem všechno. Rychlá auta, krásné ženy, mnoho přátel a bohaté konto. Ale jednoho dne mi přítel pověděl: "Ožeň se a založ rodinu, protože Ti nebude mít kdo podat sklenici vody, až budeš na smrtelné posteli a budeš mít žízeň. A tak jsem se oženil a radikálně tak změnil svůj život. Večerní diskotéky s krásnými ženami nahradilo sledování seriálů s manželkou. Autem jsem jezdil pro vás děti moje do školy a ze školy a na společné dovolené k moři. Peníze z konta se rozplynuly na vaše studia děti moje. Krásné dny svobody odnesl vítr. A teď když ležím na smrtelné posteli, víte co je nejhorší?"
-"Co tatínku náš drahý?" se všichni ptají.
-"Nemám žízeň, kurva!!!"