Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zub

Dobry den, trápí me jedna věc. Jazykem si za horním spicakem nahmatam nejaky vyrustek, nějakou kostenou bulku. Trápí me to uz asi nejakych par let, mel jsem to u obou špičáků uz kdyz jsem byl mladší(rikal jsem si ze mi asi rostou upíři zuby). Za jedním spicakem mi to asi nejak vypadlo nebo to zubarka nejak spravila. A ted me to poslední dobou zacina Né že bolet, ale cítím to a musim na to myslet. Nejake rady co by to mohlo byt a co s tim?

Neviem ale moze to byt zubny kamen to sa vytvara stale z mineralov ktore sa usadzuju, to vie odstranit aj zubar. Ale neviem moze to byt aj nieco uplne ine, nie som zubar.
Idealne ak pojdes k zubarke ak ti to vadi, proste jej povedz ze ti to vadi ci sa na to nepozrie ze co to je.