Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno žltá (s jemným odtienom do zelena) penistá riedka tekutina z plúc

zdravím, dnes ráno som za zobudil a bolo mi úplne na hovno, bolesť hlavy, na zvracanie, teplota, a ťažké dýchanie, bolesť nad bránicou a na spodku pľúc. Otvoril som si okno, poriadne vyvetral izbu, máličko pomohlo ale ne moc, polihoval som ešte v posteli, celý spotený, potom som išiel na záchod, vyprázdniť močový mechúr, no náhle ma naplo na zvracanie, nahol som hlavou nad záchod a myslel som že budem zvracať, avšak som začal kašlať, a vykašlal som asi deci žltej penistej riedkej tekutiny (s jemným odtieňom do zelena). Potom sa mi už lepšie dýchalo aj ma už nenadrapovalo na zvracanie,... neviete z čoho to môže byť? rozmýšľam že pôjdem k lekárke, okrem toho dosť kašlem, začal som asi pred tromi dňami, v našej oblasti je chrípková epidémia.
Okrem toho som dneska skoro ani nespal, prebúdzal som sa celú noc,...

Tvl na co ještě čekáš? Že ti tady budeme věšit z koule? Co nejdřív k doktorce nebo přímo do nemocnice.

Může to být klidně žluč (jen můj tip), každopádně na nic nečekej a val za doktorem/doktorkou.

Fakt nechápu tu dnešní generaci (hádám že podle nicku je ti 20), nejdřív napsat status na všemožné sítě, udělat selfie jak zvracím do záchoda, ukázat že mám 40 horečky a pak až hledat příčinu. :?:

Jo tak neviem vsetko, i tak si myslím že je rozdiel mať hlpy (čo ma ķaždý) a rozdiel mať "srsť" jako ja že dlhe skoro jak moje vlasy. A to od pasa dole jak kebtaurus. (Nekdy když seru tak hovno sa v chlpoch zacvikne) a to neni troll. Ale na prstoch som teda chlpy jeste nevidel. Jen u mna.

Jistě, keď som grcal mal som 0.0.00 :D jinak v patek som jedol halušky a grcka bola priesvitná tekutina s takými bílými hrudkami (na 99% odhaduju bryndza) jo a to som grcal poobede v sobotu len jednou, to predtym zlte peniste som vykaslal. Jinak bežne žeru (a to doslova žeru) aj ťažšie jedlá veľké porcie aj 8-9x za den.

A picu mam rad ale pizzu ne :)