Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pronájem bytu

Zdravím,chci si pronajmout byt, na internetu je u některých nabídek jenom nájem + záloha na služby....co si mám představit pod tímto pojmem? Nevím jestli se ta záloha na služby každý měsíc nebo jenom jednou...díky za odpovědi.

Zaloha na sluzby si myslim je o tom ze platis mesacne pevne urcenu ciastku "zalohu" za teplo a vodu a podobne a potom raz za rok pride vyuctovanie ze kolko si skutocne spotreboval tepla a bud doplatis alebo ti vrati podla toho kolko si spotreboval (minus tie zalohy)