Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Známosť

Čo mám robiť ak sa jednému dievčaťu páčim ale keď som s ňou bol vonku tak som jednu vec posral ale fakt len malú nič vážne. A ona má teraz o mne mienku že mi nemôže veriť a podobné veci čo mám robiť ak sa aj mne páči lebo už fakt neviem ako ďalej či sa nato vykašľať alebo sa snažiť ďalej.

bolsom s ňou vonku a jedna jej kamarátka si myslela že chodí s tým mojím kamarátom lenže on to hovoril iba ako srandy lebo bol napitý a ona to zobrala vážne a nemyslel to vážne ona to tak zobrala začala plakať a teraz sa so mnou baví iba tak okrajovo lebo si myslí že som si z nej robil srandu tá jej druhá kamarátka aj keď to absolutne neni pravda ale keď si to myslí nechce sa mi ju presviedčať aj keď k nej možno niečo cítim ale neviem či to stojí zato.

Aspoň to mi hovorila jej kamarátka a že ona sama mi to nepovie lebo sa nechce vtierať. V tomto máš pravdu keď sa človek ospravedlní 10 krát mal by to ten druhý príjmuť a nie povedať že je to z donútenia alebo že to nieje úprimné keď absolutne nemôže vedieť či to tak je.

Tak především si musíš ujasnit,jestli ji tedy vlastně vůbec chceš.Protože jestli moc na a te'd ji nějak ukecáš,budeš si za chvilku nadávat,že bys chtěl raději nějakou jinou a tuhle máš na krku.
Pokud o ni stojíš,tak hlavně zjisti,jestli ona nějak vážněji stojí o Tebe.Třeba jen hledá záminku,jak Tě pomalu a bezbolestně odstavit.To ale pouhým psaním nezjistíš,prostě se jí rovnou zeptej,jestli si dovede nějak představit vaši budoucnost alespoň rok dopředu.Jestli si jenom píšete,zkus jí pár dní nepsat.Když se začne ozývat,co s Tebou je a proč nepíšeš,vždycky se vymluvíš,že Ti blbne mobil nebo počítač nebo že prostě nemáš nějak čas.A hned navrhneš,že se místo psaní sejdete osobně.Vím,že je to těžké poradit a pak hlavně rady realizovat,ale takhle na dálku to prostě nejde a každá ženská je jinak sestrojená,takže se v nich vyznat nedá.

Myslím že chce ale s tým že si myslí že som jej klamal v určitých veciach mi teraz ledva niečo verí a že mi uverí ak preto niečo spravím aj ja ale nič ma nenapadá.Presne to s tým nepísaním som spravil už v sobotu zatiaľ sa neozvala ak napíše určite jej to navrhnem

Když se od soboty neozvala,tak jí asi tolik nechybíš.Takže ona Ti nevěří,Ty ji možná ani nechceš,má to tedy cenu?Moc bych se do toho nenutil,začni se pomalu ohlížet okolo po náhradnici.Třeba si to ještě za pár dní rozmyslí a ozve se,ale moc trvalé to asi stejně nebude.

Moc jsem to z toho tvého popisu nepobral. Původně jsem myslel, že se na tebe zlobí žes ji zmlátil a odvezl někam hluboko do lesa, kdes ji vyhodil. To je totiž tak zhruba věc, kterou by zamilovaná holka nemusela skousnout.
Z tvého popisu to budí dojem, jako kdyby byla na tebe naštvaná za něco, co udělal někdo jiný než ty. Jinými slovy že tě nemůže vystát už z principu.

Fúha celkom si to vystihol je namňa naštvaná v podstate pre nič :D jediná vec ktorú som urobil že sme si s tým kamošom robili srandu o jej kamoške ktorá sa doňho vraj zabuchla po dvoch dňoch čo sa poznajú a fakt neviem začo z toho som mohol ja :D