Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Čo robiť pri kúpe auta ?

Dobrý večer, potrebujem od Vás radu. Som v tomto absolútny nováčik a neviem si dať rady. Chcem kúpiť auto a neviem čo pri tom treba všetko robiť. Hlavne keby auto kúpim v inom okrese. Čo mám spraviť ? Auto mu vyplatím a môžem na ňom odísť ? Alebo ako to celé funguje ? Čo treba doniesť so sebou, alebo nejaké tlačivá ? Za akékoľvek informácie Vám budem vďačný.

Smlouvu o prodeji auta by měl mít nachystanou prodávající, obvykle v ní bývá napsáno, kdo komu a jaký auto prodává, za kolik a v jakým je stavu. Pro prodávajícího je výhodný do smlouvy přidat soupis přiznaných závad.
Jak probíhá prodej úředně, tak to nevím, u nás se to teď měnilo a jak je to teď na SK, tak to netuším.