Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poukaz na rehabilitaci.

Byl jsem v místní nemocnici u doktora, dostal jsem poukaz na rehabilitaci. Tak jsem se s ním stavil v rehabilitačním oddělení, sestřička u okýnka se na mne podívala, jako kdybych spadl ne z Měsíce ale nejmíň z Marsu, že nemá kapacity, abych to zkusil u nějakého soukromníka, že ví asi o pěti, ale že na ně nesmí dávat kontakt.
Veselá mysl, půl zdraví.

Ve VZP jsem dostal podobný seznam, tak jsem to obvolal, snad jsem u jednoho odkazu uspěl. V seznamu od VZP byl jeden odkaz i s mobilním číslem a když jsem to zkoušel tam, tak jsem dostal vynadáno, co si dovoluji volat na soukromé číslo. Skoro mne ten pán nepustil ke slovu, že ten kontakt mám z pojišťovny.