Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s holkou

Zdravim , muj problem je takovy ze se snazim o jednu holku ze skoly ale ona je s jednim klukem jenom jako kamaradka s vyhodami protoze on ji porad lhal a chodil za jinyma a tak to skoncily ale pry k sobe neco citi.ona by pry chtela zmenu ale pry je to slozity tak bych se chtel zeptat jak ji poradit nebo pomoct aby se od nej odtrhla pry je nestastna ale ma ho rada.a mne to stve

Martine kudrno.
Když čtu tvůj dotaz, vidím, že nemáš problémy s holkou, ale s češtinou. Pokud stejným stylem píšeš milostné dopisy, tak se nediv, že tě holky nechtějí.
Mně tvůj písemný projev vůbec, ale VŮBEC nevadí.
Ale vím od jedné dívenky, že dala kopačky amantovi co jí napsal, že se mu "vrila do srdce".
Tak na sobě zapracuj.
:-D:-D:-D:beer: