Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Som kanibal? Kušem kožu z prstov na rucech. + strhávanie chrást.

Popravde nebiem ani do ktorej kaktegorie toto dať. (Asi správnejšie to nalo byť v životospráve)

Už dlhodobo (a tým myslím fakt dlho) mám jeden zlozvyk, obhrýzam si kožu na prstoch na rukách. Nekdy som schopnej dohryzať si prsty do krvy (síce len zriedka). Chcel by som sa zlozvyku zbaviť, ale v stresovehších situáciách ani neviem ako ale prst už mám v hube a kus kože, mäsa a krvy v žalúdku. Jde ale i o to že to nepokladám zrovna za zdravé. Viem že je to aj o psychyke. Jinak tento zlozvyk si aj uvedomujem, viem ho istým spôsobom aj korigovať ale zároveň ho istým spôsobom neviem korigovať (mám takové nutkanie, najmä v stresových situáciách), je to zložité na vysvetlenie... čo by pomohlo zbaviť sa zlozvyku?

Rovnako podobne jde o to že si občas aj strhávam hrasty (napr. Na tváry)

hahaha... no tak jednou som to napsal "blbo" a teraz to tu budeš vyťahovať roky... čo tak normálne poradiť? ja to myslím komplet vážne, žiadny troll... nebo si myslíš že mám zapotreby si z Vás delať tady "blbcov". ehm...

Ne,ale jelikož to jsou všechno zdravotní potíže,měl by ses ptát doktorů a ne hledat na webu rady od laiků,tady moc okusovačů rukou nenajdeš.Nebo čekáš,že tu třeba někdo poradí konkrétně a věcně,aby se Ti to líbilo?
To mohu taky:klidně okusuj dál,ale jednu ruku si nech celou,může se Ti hodit.:-D