Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sbírání obalů

Ahoj
Chtěl bych začít sbírat obaly od současných potravin, lahvičky od mýdel, flašky od piv, krabice od různých věcí a všeobecně obaly oblíbených výrobků či tašky(globus, penny, lidl.......)
Chci to sbírat proto abych si mohl po letech s někým ukazovat co bylo za potraviny a tak, určitě to znáte jak si starší generace nad těmito věcmi ze socialismu rádi pobrečí.
Ty samé nostalgické pocity bych chtěl také prožívat a proto se ptám jestli se tyto obaly vůbec nějak budou měnit když jsou některé docela nadčasově "nadizajnované" ?

čtu si zdejší názory i ten tvůj postoj.

nevím, jestli bych se neměl jít léčit, když sbírám známky, mince, mám i pár zapalovačů, staré knihy- vše má historii. na nějaký hologramy mých věcí zvysoka.

dnešní "obaly" seženeš i za spousty let- je toho kvanta.