Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno protein a nabuzovani

dobry den, chci se zeptat. jsem psychicky nemocny, mam deprese, paranoidni schizofrenii a hebefrenni schizpfrenii a koupil jsem si protein. a zajima mě, zda to nějak nabuzuje. ja jsem začal cvičit a posilovat, dal jsem se do sebe, jsem hospotalizovan a dnes mi sestřička řekla že bych to asi užívat neměl, že to nabuzuje. a mě zajima zda je tomu tak. beru argofan 75mg, magnezium, ketilept prolong 300mg a rivotril 0.5mg. diky moc lidi.

Ta sestricka ti rekla peknou blbost, jak uz ostatne maji sestricky ve zvyku... Kdyz neni doktor, jsou najednou nejchytrejsi :o)

Kazdopadne jak uz pise fleg, proteiny jsou v tom nevinne a cviceni uz tuplem.
Jinak myslim ze ten rivotril je trochu navykovej, tak jenom bacha na to.
Potom horcik je neskodnej, argofan je trochu otupujici, ketilept neco napul. Ale nic nabuzujiciho :)