Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po bitke ostal v šoku

Dobrý deň, dnes sa mi stala taká celkom nemilá vec. Jeden BYVALY kamarát obťažoval moju ženu, vypisoval jej, napádal ju smskami atď a už som toho mal plné zuby išiel som si to s ním vybaviť, samozrejme chcel som to riešiť slovne, chcel som mu normálne povedať, že toto sa nerobí a duplom nie kamarátom a on začal vyrývať, začal byť arogantný a nakoľko som ten typ človeka čo si nenechá od nikoho skákať po hlave tak som ho udrel 2x do tváre a raz do brucha, neboli to zas nejak extra silné rany, ale padol na zem začal rýchlo dýchať akoby sa snažil lapať po dychu, keď som sa s ním snažil komunikovať tak nevedel zo seba ani slovo vydať len prikyvovať a stále strašne rýchlo dýchal a cca po pol hodine to prestalo, dal som mu vodu atd, nikdy som sa s ničím takým nestretol čo sa mu moohlo stať ?? Čo viem tak ten človek nemá žiadne problémy so zdravím ani nič podobné normálne zdravý človek. Vie mi niekto prosím povedať o čo išlo ?

V rámci toho tvého úžasného nicku, co je nám do toho, že jsi agresivní debil s inteligencí zákožky svrabové a dopustil ses trestného činu? A tím nemám na mysli jen napadení, ale hlavně neposkytnutí prvé pomoci včetně nepovolání odborné pomoci?

On totiž naráží na neověřené tvrzení "co je komu do toho", že se to celé odehrálo, jak to tvrdilo, tj. že udeřil bývalého kamaráda, kdo údajně obtěžoval jeho údajnou manželku SMS. Ale, dle mého, to může být i agresivní hovádko, co se nažralo, jak to pravidelně činí a prostě někoho, zjevně slabšího, napadlo, aby se ukázalo jaké je to alfa sameček a jak je úžasné.