Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ohlas na "zámečky"

Ani v debatách už není svoboda slova. viz toto "upozornění"z 10.5. :... Seru na Sobotky i Babiše. Akorát to tu kurví fórum. Máš na nich nějaké akcie, že musíš slintat na Poradně? Sorry, ale založ si vlastní politické fórum (máš na to - ojebeš nás zas příště na dividendách).

Je tam položena otázka, takže do života, nebo na kutilskou. Podle mne by příspěvek patřící do debat měl znít asi tahle: "Co si myslíte o..." nebo "Co říkáte na ...", protože v debatách mě zajímá, co si o námětu myslí ostatní, kdežto v poradně hledám někoho, kdo ví. Takže celá tahle diskuze patří do debat...

fajn, a když položím otázku: co si myslíte o tom, proč se ta flundra smradlavá vytahne nahoru?(otazník je taková pokrytecká věc), v tom případě to patří do debat.

je to komplikovaný. život patří do debat.

edit// tohle se nemůže posuzovat dle sebe, ale podle toho, kdo neví.

Pozeram, ze dalsi (predtym) zdravy jedinec, co podlahol paranoii a zacal delit svet an my a oni;o).
Ja si myslim, ze Kurt ti to vysvetlil idealne a pravdupovediac nechapem kam tvoj nazor smeruje.
Vadi ti moderovanie, zamykanie, ci mazanie prispevkov? Myslim, ze casy nemoderovanych for su uz za nami, ak sa niekedy zavedie povinna registracia na nete (smerujeme k tomu a priznam sa nie som az tak proti) a ludia sa zacnu aj vo virtualnom svete spravat ako v skutocnom tak si myslim, ze moderovanie bude vsade silne potlacene, pretoze uz nebude nutne.
Debaty su prave takymto volnym polom posobnosti, kde vyzadujeme len zakladnu mieru slusnosti a ako vidiet na priklade, ktory tu bol uvadzany nemazeme ani prispevky, kde jeden uzivatel utoci na druheho.