Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem "Problém" s klukem

Ahoj, už dlouhou dobu mě trápí jeden kluk. Jde o to, že my dva se známe už od mala, a hodně jsme si rozuměli, v té době byl do mě dlouho zamilovaný (bylo nám tak 11). No a teď, když jsme starší, hodně věcí se změnilo (oboum je nám 17), on se hodně změnil, nedokážu se s ním už bavit, ani není pořádně o čem, vždycky když jsme spolu tak s ním nědokážu o ničem mluvit, ale když jsem s ostatníma klukama tak se hned rozkecám, v podstatě se sním nedá ani bavit, jako by byl v nějakém období kdy nedokáže normálně konverzovat s holkou, má takové pubertální narážky atd... A problém je v tom, že jsem do něj už dlouho šíleně zamilovaná, když už jsme teda spolu tak vždycky se snaží ke mě co nejvíc přibližovat a dotýkat se mě, prostě jde poznat že o mě má zájem. Když jsem mu teda navrhovala, že se sejdem a pokecáme o nás dvou tak nechtěl a řekl že by se stejně nic nezměnilo. Každopádně mě na tom celém štve, že kvůli němu jsem odmítla hodně kluků a doteď jsem si nenašla žádný vztah, protože si vždycky říkám, že možná se někdy naskytne šance že by jsme spolu mohli být. Tak se chci zeptat, jestli s něčím takovým máte zkušenost či nemáte nějakou radu jak se od takového kluka "odblokovat" děkuji za přečtení a popřípadný komentář.

Také se přikláním k tomu názoru s Friendzone. Celé ty roky po tobě toužil a ty jsi mu nedala šanci. Jednoho dne prostě už to vzdal a proto se teď nechytá. Navíc pokud má snahy se k tobě přibližovat a podobně a ty je neopětuješ tak je to jasné. Prostě mu to řekni a nehraj si na tajuplnou. Holky to možná netuší ale kluci nechápou holčičí naznačování a neovládají telepatii. Pokud mu to neřekneš tak se to nedozví.