Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zkoušel někdo kosik.cz?

Ahoj,

občas se dostávám do stavu, kdy nemám čas skočit do obchodu, viděl jsem dost reklam na kosik.cz.

Nezkoušel jste to někdo?

Na heurece nemají moc hezké recenze.

Co si o tom myslíte?

Myslíte si, že mají u výrobků navýšené ceny? Aby něco vydělali? Asi jo, jak jinak by jim to mohlo fungovat?

Díky za každou odpověď.

Tak jsem si objednal.

Zboží dorazilo v pořádku, kvalita ovoce parádní, nic nebylo pomačkáno, řidič měl více tašek a bylo vidět, že některé byly v nějakém chladícím boxu.

Trvanlivost mléčných výrobků dobrá, nic co by končilo zítra či za pár dní.

Doporučuji, jsem 100% spokojen.

Malá poznámka: měl dorazit mezi 18-19h, přišla sms že přijede mezi 18:15-18:30 a přijel v 17:40, kdybych nebyl doma, tak by musel počkat.

Chování řidiče na jedničku, profík... :-)