Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Termín do (určitého data). Počítá se i ten samotný den?

Ahoj, narazil jsem teď na jeden problém s uzávěrkou. Mám cosi poslat (emailem) do určitého dne, řekněme do 20. června (datum je vymyšlené). Když danou věc odešlu 20. června např. dopoledne, bude vše v pořádku, nebo se DO 20. myslí do půlnoci mezi 19. a 20. červnem?

Chápu, že to může být všude posouzeno jinak a hlavně bych neměl nic dělat na poslední chvíli. Ovšem teď nelze jinak, nemám zkrátka čas, až toho 20. června.

Jak postupujete vy? Daňové přiznání, uzávěrky v práci, ve škole, datum splatnosti do atd., počítáte i s tím samotným dnem?

Zvycajne sa mysli este ten den. Ale zavisi od toho jak si to definuje pozadovatel.

(inac ja osobne nikdy s nicim nepocitam ptz vzdy sa nieco posere. Napr. naposledy mi pri tlaceni danoveho na posledny den dosiel atrament v tlaciarni a bol som z toho dost nasraty a podal som ho o den neskor, nech sa vsetci uradnici bodnu hajzli platim ich a este si urcuju terminy :)