Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 8 let

Tak už je to 8 let co jsem se zakoukal u nás ve vsi do jedné holky a pořád nevím jak ji to říct že ji mám rád
letos o velikonocích jsem si myslel,že už ji to konečně řeknu,jenže když jsem ji uviděl,tak jsme si řekli jen ,,AHOJ"
je jen o 2 1/2 roku mladší a často se potkáváme ve vsi na ulici.Prosím dá mi někdo radu jak bych svou (Kláru)získal.

Evidentně nepatříš mezi ty zbrklé, co se vše snaží uspěchat. Dostal ses za těch 8 let dál, než k tomu pozdravu? Co třeba kino, restaurace, společné krmení králíků nebo něco jiného? Jestli na ni po osmi letech mlčení takhle zhurta vyvalíš horoucí vyznání, třeba uteče.

Možná ale neuteče, když si za tu dobu nikoho nesehnala.