Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Kaffe 3v1

Čau, je mi za necelý měsíc 15 a chtěl bych se zeptat jestli si nědělám nějaký na celý život problém když piju 3v1 myslím tím za 1 hoď si dám 3 balíčky?

Největší problém je v tom, že každý balíček obsahuje víc jak 5g cukru. Nevím, kolik jich vypiješ denně, ale pokud nemáš vyvážený jídelníček, tak může dojít k překyselení organismu - což není nic příjemného. To je samozřejmě pouze v lepší případě. V tom horším, pokud nemáš dostatečný energetický výdej a cukry se nespálí, tak můžeš výrazně přibrat nebo ještě hůř dostat cukrovku.

Daleko lepší by bylo, kdyby jsi si kupovala jenom 2v1, ty sice obsahují taky cukr, ale o dost méně a pokud ti nechutná hořké, tak si to slaď třtinovým cukrem (znám lidi, co dokonce používají med). Mně upřímně stačí jenom mléko.