Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Přeložení dokumentů

Zdravím,

chci se zeptat jestli nevíte o někom kdo by mohl přeložit dokumenty z němčiny do češtiny. Jsem v nové práci a zatím se učím německy a ty dokumenty nejsou pro mě jednoduché a chtěl bych se v nich už vyznat a něco se naučit. Celkově je to asi kolem 100 stran

Děkuji za každou odpověď

Pokud je potřeba překlad, aby se na něj člověk mohl spolehnout (a případně i odvolat), tak asi něco jako je předešlá odpověď. Pokud bych potřeboval jen hrubou orientaci, tak naskenovat a OCR (pokud jsou dokumenty jen na papíru) a pustit nějaký překladač.