Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Môžu mi v 16-tich narásť brada?

Chcel by som spýtať či je možné aby mi v 16-tich narástla aspoň menšia brada. Lebo dosť mojich známych majú tiež 16 a majú. Ja mám iba také malé chlpky pod nosom aj to iba také jemné. Nieje nejaký prípravok aby začali rásť?

Kasli na to, tiez som isty cas (mozno v tvojo veku) tuzil po niecom velkom a hustom a dnes by som bol najradsej bez vsetkeho, pretoze holit sa mi uz roky nechce a ledva sa prinutim k zastrihavaniu sem tam strojcekom, ked uz ma to sklbe a svrbi vsade.

Šak nehovorím že to musí rašiť ale tiež nemusím vyzerať jak pička :DD

Bacha na to, aby si s tymi chlpami nevyzeral ako kok..t;o). To uz by som bral radsej tu prvu variantu.