Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem brzdová kapalina v kole

čaute tak trochu semi dostalo do ruky kolo po XX letech a má kotoučové brzdy a oni byly strašně utažené že to kolo vpodstatě pořád brzdilo tak sem to trochu povolil ale vytekla trošku brzdova kapalina a teď to nebrzdí skoro vůbec (oboje jak přední tak zadní) mohu to nějak doplnit sám nebo do nějakého servisu a kolik to tak stojí ?

Ale di ty :-)

Pokud je trochu zručný dokáže to sám, stačí jen zjistit co máš za brzdy a juknout na "yutube"

Je tam buťto klasická brzdovka DOT 4 nebo 5,1 ty se nesmí míchat a nebo tam je minerální olej, ten je většinou v shimano brzdách.
Jukni také na bike forum.

Postavil jsem 5 kol a na prvním jsem se to učil,dělal jsem to asi na 5x .... stačí k tomu mít pár věcí, ty se dají dle druhu brzd koupit či vyrobit.
Takže hurá do toho, není to nic složitého.
Jednou se to naučíš a příště to půjde samo.
Žádný učený z nebe nespadl ;-)