Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem alkohol a uzkost

dobrý den chtěla jsem se zeptat, jestli je možnost mít uzkostné stavy i během pití alkoholu předem díky za odpověd

Alkohol funguje mj. tak, že smývá ochranné vrstvy člověka ("Kulturnost je tenký nátěr snadno smývatelný alkoholem") tedy je pravděpodobné, že úzkostmi trpíš v nějaké formě i bez alkoholu, který je v podstatě jen obnaží + zesílí.