Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Problém s erekcí

Zdravíčko,
nevím zda to sem patří a zda mi vůbec někdo poradí, ale třeba ano.
Jednoduše v poslední době mám problém s erekcí, když jsem měl přítelkyni s kterou jsem byl pár let, tak jsem nikdy problém s erekcí neměl, ale od té doby co jsem sám a lepí se na mě kde kdo, tak mám vždy problém s erekcí, není to tak že by mě ta holka nezrušovala, i když chci sebe víc, tak dole odmítá a když už se podaří, tak pak uprostřed sexu z ničeho nic zas zvadne a je z něj žížala, nechápu to a začínám mít obavy, že je semnou něco špatně. Pro info je mi 21 let.
Kdyby někdo měl podobnou zkušenost nebo měl nějaké rady byl bych za ně moc rád ..

loading...

Zkusit podpůrné preparáty,nemyslím zrovna Viagru,pokud nic,tak vyšetření u lékaře (tlak,cukr). Pokud vše OK,tak sexuolog. Samozřejmě rozhodující je i psychický stav. Stres dokáže pokazit naprosto vše. Prostě čistou hlavu a jít na to.

také si myslím, že je to stresem, protože když spím s holkou o které vím, že už ji neuvidím a je mi to ukradený problém jsem neměl. Ale jaksi ten stres neumím potlačit a uklidnit se. Místo toho abych si to užil, tak přemýšlím.

Opět píši skrz stejný problém.
Za sexuologem je mi blbé jít a proto tam také nepůjdu.
Nemyslím si, že mám problém s erekcí, když u porna nebo s jinou dívkou mi stál normálně, ale u jedné konkrétní kde si chci dát záležet a mám strach z neúspěchu mě prostě nervy nenechají konat. Je tu někdo kdo by mi poradil nějaké prášky na okamžitou erekci, abych tenhle problém nemusel řešit? Předem dík.

Nesmysl kupovat tyhle zprofanovaný jako léky...
Hlavní a jediná látka, která dělá to co se od toho chce je L-Arginin a L-citrulin . Ať si koupí jen tyhle účinné látky a ušetří ranec .
Jen pozor na to, že Arginin podporuje činnost Herpes viru = oparu ! Na někoho stačí i málo, někomu to nedělá problémy vůbec, vyzkoušej .
Ale já se přikláním k psychickým problémům . Strašně to chceš, soustředíš se na to aby se to povedlo...a je po ptákách...
Mysli při tom na něco jinýho, pomáhá to .

ano, porno může být častá příčina problémů, ale on uváděl, že u porna i jiných dívek to funguje. takže buďto je zamilovanej a to se pak stává, že se jednomu podlamujou kolena :-) nebo i něco jiného. dneska všichni mladí hulí, např. dlouhodobá konzumace trávy spolehlivě s erekcí zamává. já bych poradil místo porna začít sportovat. místo prášků srovnat životosprávu. a i na přírodní bázi je dost věcí co mohou pomoci - kotvičník, maca, ašvaganda, leuzea atd. jinak velmi důležitou součástí prášků na potenci je aminokyselina arginin, která se normálně prodává mezi doplňky výživy pro fitness a kulturistiku...