Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Priznanie

Nazdar, chcel by som sa vás niečo spýtať a vedieť váš názor či mám ísť na psychiatriu alebo stačí psychológ. Mám 20 rokov a nikdy som nemal babu, myslím vzťah. Ale to čo by som chcel vlastne napísať je že som asi nejaký úchyl alebo čo lebo je jedno dievča ktoré sa mi už pár rokov velmi páči. Aj som jej písal ale čo riešiť takto so šťastne zadanou ktorá určite aj tak nemá záujem. Tak som začal robiť to čo asi už pár chlapov a to že som sa pri pomysleni na ňu a na jej fotkách seba ukájal. Ale trvá to už niekoľko rokov a človek by povedal že to prestane baviť a stratí ten efekt ale je to stále také ako prvý krát. Nikdy by som na ňu nečakal niekde na rohu alebo čo aby ste si nemysleli že by som jej mohol ublížiť. Také problémy zrovna nepotrebujem. Ale táto moja "vada" sa dostala do takého štádia že som sa za ňu začal vydávať na jednej nemenovanej zoznamke a istým spôsobom sa mi velmi páčia názori tých ludí tam na ňu ako ženu a to aká je pekná a mnohé horšie veci. Dávam si bacha na to aby ju nemohol nikdo vyhladať a aby jej nikto nič nemohol. Chvílami som si hovoril že nerobím nič zlé, že len pridávam chlapom sebavedomie že si s nimi také dievča píše a zverí sa im s tajomstvami ktoré su často totálne kraviny. Ale je to asi choré preto som dal túto ako to vy nazývate vetvu do kategórie zdravie. Myslím že každá rozumná správa ma poteší lebo to čo robím rozumné rozhodne nieje.

Předmět Autor Datum
Ani jeden,teda v počátku. Tvrdá otázka - jsi na baby ? Jestli ano,vyhledej si jinou. Jsou jich mraky…
kozakl 06.08.2017 15:56
kozakl
Jasné že som na baby, bol som aj s babou ale odkedy som sa "zahladel" do tejto jednej ma nejako žiad…
Blazon 06.08.2017 16:10
Blazon
Tohle číst nejde. Malé doporučení: hoň si ho, ale nemluv s ním.
mif 06.08.2017 17:05
mif
Dikes za radu myšiačik je však sklamaný
Blazon 06.08.2017 17:48
Blazon
Takovych uchylu jsou seznamky plne. Sance, ze si pises s podobne postizenymi individui, hranici s ji…
Dwane Dibbley 06.08.2017 17:20
Dwane Dibbley
Takže som len nadržané prasa? Alebo prípad pre psychológa?
Blazon 06.08.2017 17:49
Blazon
Jestli jste tam bez jejího souhlasu zveřejnil její fotografii, může to pro Vás mít i „zajímavou dohr…
ivzez 07.08.2017 02:28
ivzez
Paniců co honí nad fotkama jsou jistě tuny, ale vydávat se za někoho je trošku jiný kafe a určitě pr… poslední
mojmírek 10.08.2017 18:01
mojmírek

Ani jeden,teda v počátku. Tvrdá otázka - jsi na baby ? Jestli ano,vyhledej si jinou. Jsou jich mraky,neboj se toho,byť to nemají napsané na čele (teda mají,ale ty to asi ještě nepoznáš),každá chce sex. Ty které ho nechtějí,dělají něco podobného jako ty,nad jinými fotkami,ale sedí doma.

Paniců co honí nad fotkama jsou jistě tuny, ale vydávat se za někoho je trošku jiný kafe a určitě protizákonné, úchylné. Pokud ovšem chápeš, že je to úchylné a nepřipadá ti to normální, tak je to asi ok. Každý má něco, mladá kolegyně nedávno řekla, že ju sexuálně přitahují pokémoni..

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru