Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nechce semnou vztah kvuli Kamarádovi

Zdravím všechny, chci se s váma podělit o příběh který se mi nedávno stal a sem z něj stále špatný.
Začal sem to táhnout s jednou holkou, chodili jsme spolu ven, do kina, spávala u mně i semnou. Ale před pár dny mi oznámila že semnou nemůže mít vztah, protože se jí líbí můj nejlepší kamarád a nechce chodit s tím kdo se jí nelíbí. Nedokázala mi odpovědět nato proč si semnou vůbec začínala, proč semnou spala a trávila svůj osobní čas dobrovolně když sem se jí přece nelíbil? Nejlepší kamarád jí řekl ať na něj rychle zapomene protože mně nepodrazí ani by nepodrazil. Ona je teď špatná z toho že on jí poslal pryč, a semnou už nechce nic mít protože se jí líbí právě on. Poradíte co bych jí měl říct? Snažil sem se s ní i promluvit, dojel sem za ní autem nabral jí a jeli jsme na jednu vyhlídku. Ale ona jen mlčela a řekla mi že si semnou nemá asi co říct. Sem z toho hodně špatný když do holky investujete veškerý svůj čas a děláte všechno proto aby se měla dobře ale dopadnete takhle.

Jo jo. Jak to ale s tou nepoužitelností půjde dál? Když už my starci nad hrobem jsme dostali punc mamlasů, co je teda dnešní "vládnoucí" generace (vrchol Gaussovy křivky - řekněme pětadvacet let)? Umí to akorát dlábiť telefén a srát na všecko, co vyžaduje vlastní invenci. Chybí jim vojna! Nechci ani tušit, co by se stalo, kdyby zkolabovaly technologie - bez gúglu by si ani neuvázali mašlu na haluz... Jsi-li ovšem čestná výjimka, hluboce se ti omlouvám.