Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Mikulov - kam na dlabanec?

Zdar,
jedu se mrknout do Mikulova, na celej den, tak bych se tam rád s děckama nadlábnul. Kam tam zajít na oběd, abych tam nenechal půl výplaty? Nemám zájem o speciality za dvěstapáďo na osobu, ale běžný denní menu, nebo kde děckám usmahnou řízek (taková jistota, že to sežerou).
Máte tipy, kam zajít? Na náměstí nic lidovýho ani nečekám, podle map od Seznamu to tam vypadá na samou lux knajpu se specialitama, leč hledám klasickou lidovou gastronomii.

bowling je velice rozporuplny.. pizza budiz, zbytek hodne mastne.. ceny primerene

docela dobre se da najist v Akvariu na Pavlovske

vyborne vari v Hotelu Bonsai (zatim nemam osobni zkusenost)

vyborna pizza, burgery La Basta Mikulov

na namesti - urcite se vyhnout Velkemu soudku - drahe, neschopne, nedobre.. slusne se da najist pod radnici ve sklepe, restaurace Sojka taky neni spatna, ale docela draha

Na bowlingu měli polední menu za rovný kilo, což bylo akceptovatelný, když jsem viděl jídelní lístky hospod z náměstí. Mrknul jsem na výše zmíněný Tripadvisor a bowling byl hodnocen výborně, La Bašta byl druhej tip, kam bych zajel, ale bowling měl snadnější dostupnost autem, nemusel jsem se motat v uličkách. Podle TA jsem byl překvapen negativním hodnocením Alfy na náměstí, ale neměl jsem odvahu tam jít a osobně si to ověřit, manželka by mi další špatnou hospodu asi dlouho připomínala - letos jsme už jednu špatnou knajpu přetrpěli na Bouzově, kde kuchař zbabral i obyčejnej vepřovej řízek a ještě mu to trvalo bezmála hodinu (i uvařit kafe tam trvalo půlhoďku).

Původně jsem při hledání vycházel z mapy Seznamu, trochu škoda, že LaBašta tam není. Nakonec pomohl strejda google.