Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Náhle zamotání se

Dobrý den,
Chtěl bych se zeptat, dost často se mi stává, že se třeba zvednu a najednou jako bych ztrácel rovnováhu, divný pocit po celým těle a nevnímám věci okolo a prostě se tak zamotám, nevím jak to přesně popsat.
Je to něco vážného a měl bych někam zajít nebo je to normální?

Děkuji :)

normálne to nieje,môže to byť problém z krvným tlakom,buď vysoký alebo nízky-príznaky resp.problémy sa prejavujú rovnako,môže to byť sprievodný jav iného ochorenia,to sa na dialku diagnostikovať nedá,treba zájsť za praktickým lekárom,ten už bude vedieť čo ďalej