Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kam v Břeclavi

Zdravím,

na začátku září chceme s manželkou strávit víkend v Břeclavi. Poraďte kam na dobré vínko (v rozumné cenové relaci) nebo co v městě stojí za návštěvu.
Valtice, Lednici známe a tak padla volba na Břeclav.

Děkuji za tipy :-)

budou kola? potom doporucuju Janohrad a dalsi kousky v Lednicko-Valtickem (ale tam jste asi byli z Lednice), nebo na druhou stranu je krasna projizdka na zamecek Pohansko.. ta se da krasne prodlouzit pres Rakousko a Slovensko - prujezd pres tri staty

turisticka

v Breclavi je krasny kostel v mestske casti Postorna, zajimavy moderni kostel v "hlavni" Breclavi

restaurace nevim, dlouho dlouho jsem tam nejedl :)

Pár důvodů zde je. Uvolnil se nám s manželkou náhle jeden volný víkend a tak ho strávíme spolu. Přímo tam jede vlak (ubytování jsme sehnali nedaleko nádraží) a Z Práglu je tam za 3 hodiny :-) Paráda. Oba máme rádi vínko a na sobotu máme už program jen ne na neděli a tak se proto ptám.