Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nákup nového auta

Ahoj lidi,
Potrebuju radu ohledně druhu typu značky a zkušenosti s autama. Dosavadní zkušenosti - VW golf, vw passat, vw transportér, mercedes sprinter, audi A8 (2004). Kamarád nyní kupuje X5 BMW (2016) Jak už to v té soutěživosti je. Rád bych ho trumfnul na plné čáře. Interiér, exteriér, chování auta, zvuk jak auta tak i rádia Rsp. Nahraných písniček, světla interní i externí (bmw mění světla interiéru pomoci nastavení profilu) a samozřejmě rychlosti nemůžu být poslední ;). Osobně se mi líbí Ford GT nebo je možnost jít do X6.

Rozpočet na to je +- 870 tisíc . Písničky pokud možno na interní HDD (zkušenost s audi) ale flash není problém. Počítám i s autem z druhé ruky nebo předváděcích akcí. Létací auta, LPG nebo i na vodu ba i elektriku moc nemusím spíš vůbec.

Prasáku máš zcela pravdu ale velmi rád se nechám inspirovat i nějakou zkušenosti toho druhého. To ze si tady všichni patlalové dělají srandu o něčem vypovídá. Obecně už mám načteno relativně dost článků ale velmi málo se mluví o podsvícení interiéru a takových těch Hi-end hračičkách. Také bych nerad zanevřel nebo přehlédl nějaký model který se fakt na rok 17/18 hodí Rsp investice kterou udělala automobilka v roce 201x byla opravdu progresivní. Nerad bych také narazil na model s větší poruchovosti než pojízdností (dáno modelem nikoli stavem). To je vše co se jednoduše nevyčte a čím více lidí se zeptám tak si nemyslím že mi to bude na škodu .