Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Řid. průkaz A1 - výbava

Zdravím,

chci si udělat řid. oprávnění A1.

Jelikož mám v plánu si pořídit mašinu a oblečení nejdříve až na jaře, zajímalo by mě jaké vybavení potřebuji na autoškolu ? Nechci si kupovat plnou výbavu.

Jestli by mi například stačili: tenisky, jeany, rukavice, helma a bunda.

Předem díky za odpovědi.

Hele A1 je super taky sem dělal potom můžeš řídit narozdíl od B1 moto do 125 manuální což je super. Budeš potřebovat jenom helmu nic jinýho. Ale doporučuju trošku silnější bundu, když bude horko vyse* se na to a nahoď tričko. Silnější kubatůra neodpouští a tam je fakt to oblečení třeba. Na kozím dechu moc nehrozí.