Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou přilbu na Babetu?

Pořídil jsem si starší moped. Potřebuji poradit s výběrem přilby - podle internetu stačí "otevřená". Ceny jsou od 600 Kč za zn Tornádo až několik tisíc za jiné značky. Myslíte že to Tornádo mi pro rychlosti do 40Km/h bude stačit nebo na přilbě nešetřit? Na internetu je spousta přileb s různými vlastnostmi - vyndatelný vnitřek, různé způsoby větrání, sluneční clona, atd. Nevím podle čeho vybírat. Co byste doporučili? Díky.

Ono to Tornádo službu udělá - jako jakákoli přilba, musí mít homologaci, čili nějakou ochranu to poskytuje. Otázkou je, jestli poskytne potřebné pohodlí. Pokud jezdíte na Babetě 2x týdně na ryby, bude OK, pokud je to na denní ježdění v desítkách km, asi bych volil lepší komfort.