Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ma zmysel pokracovat este v manzelstve?

S manzelom mame 2deti no posledne 3roky nam to nefunguje.Zacal ma od seba odhadzovat,na deti aj na mna krici koli drobnostiam co sa tyka sexu tak raz za dva az tri mesiace si najde cas je to vobec normalne?Teraz som zistila ze ani peniaze nebere ako spolocne lebo mi vykrical ze ma necha na nule aby som nemohla ist ani s kamaratkami von.Teraz neviem ako dalej hovori ze sa zmeni vydrzi mu to aj zopar dni nekricat len ja uz mam dost velky odstup a asi aj odpor bude sa to dat casom prekonat a pokracovat vo vztahu je mozne aby sa to zmenilo?Mate s tym skusenosti?Najhorsie ze uz aj deti to vnimaju a vypytuju sa co sa deje preco sa hadame:o(Neviem ako moja rodina teraz si vsimli ze sa cosi deje mamine hned zle prislo nechcem nikomu ublizit ale ozaj neviem ako dalej co robit ak mate niekto podobnu skusenost prosim pomozte za kazdu radu dakujem

loading...

Možná by nebylo od věci se zeptat manžela v čem je problém. Pokud to bude chtít řešit, tak manželská poradna nebo něco podobného.
Nějaké větší změny v poslední době? Já jsem byl poměrně náladový při větším stresu v práci...

Mimochodem po jak dlouhém manželství nastala ta změna?

Manzelstvo trva 6rokov a po 2-3 rokoch nastala zmena.V poslednej dobe sa uz spolu pomaly ani nerozpravame iba sa pozdravime a kazdy ide po svojom aspon sa takto menej hadame.Manzelsku poradnu som navrhovala pred pol rokom ale bezuspesne.Ma diabetes tak som to pripisovala tomu

Ja mam nejakych 700eur v cistom to by mi malo stacit aj na podnajom,stravu a skolske potreby pre deti myslim,manzel nejakych 1300eur ako zivnostnik minus odvody.Doteraz som platila vsetko z mojho uctu uver,poistky,energie,detom co potrebovali do skoly,telefony aj stavbu az som sa tento mesiac ocitla skoro s 0lou na ucte a on ma nejakych 10000eur a keby mi nepovedal ze ma necha dojst na nulu aby som nemala peniaze tak by ma ani nenapadlo ze nemame spolocne peniaze ale ocividne som zle predpokladala