Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Veľkosť S

Som chalan a moja veľkosť oblečenia by mala byť M. Ale som celkom chudý a S mi tiež pasuje akurát sa trochu obťahuje. Mám 182 cm a chcem si kúpiť mikinu čo má S. Mám jedno dlhé tričko čo je tiež S a pasuje celkom v pohode. Čo by ste si vybrali radšej?

:-D Šel jsem teď kupovat nové botky do haly a největší měli číslo 46. Obvykle mám 45, ale zkusil jsem je a tlačily. Takže jsem prubnul 46, sedělo to, tak se tam výrazně zamyslím a prodavač to na mě vidí, prý jestli mi může poradit. Tak říkám: "Ty šestačtyřicítky stojí stejně, jako pětačtyřicítky?" zakymácel se a říká "Stojí". Povídám: "Dobře, beru ty větší!" :-)