Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Úvěr - nezletilost

Dobrý den,

právě jsem si objednal v mallu mobilní telefon na úvěr, na stránce cetelemu jsem zadával údaje a potvrzoval podmínky, když jsem zadával rod. číslo a potvrdil jsem to, psalo to že je rodné číslo špatné, i když bylo vše v pořádku.
Na e-mail mi přišel mail od mallu že je objednávka úspěšně vyřízená takže počítám že je snad vše v pořádku. Problém je, že tam píší ať si s sebou vezmu k předání objednávky dva doklady, jenže mi je pouze 17, mohu si objednávku tudíž vyzvednout pouze s dospělým? Co mám dělat?

Děkuji

Vzhledem k tomu, že vám ještě nebylo 18 let a nedostal jste půjčku, máte podle mě 2 možnosti :
1 - až vám přijde sms zpráva, že si zboží můžete na pobočce vyzvednout, dojít na pobočku Mall s někým, kdo bude mít dostatečné finance a ten telefon vám koupí/za vás zaplatí (např. rodiče)
2 - až vám přijde sms zpráva, že si zboží můžete na pobočce vyzvednout, dojít na pobočku Mall a tam obsluze sdělit, že si zboží kupovat nebudete (aby vám zbytečně neposílali další sms s upozorněním, že si máte zboží vyzvednout)