Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem shopcom.cz - důvěryhodné?

Dobrý den, hledal jsem obchody kde by se dal koupit nový iPhone SE 32gb za rozumnější cenu než například v Alze (~10 000,-)

Narazil jsem na obchod shopcom.cz kde je za 8 500,- psal jsem tam, všechny jejich produkty jsou prý nové, nerozbalené, obchod má všude dobrá hodnocení, narozdíl například od obchodu mobilTEL.cz na kterém kromě recenzí na heurece můžete najít spoustu stížností. (tam stojí také 8 500)

Má někdo s obchodem shopcom.cz nějáké zkušenosti? Myslíte že je reálné koupit skutečný nový iPhone i za cenu menší než v obchodech jako Alza, Mall,...?

Popřípadě pokud máte nějáký takový prověřený obchod, hoďte sem odkaz;-)

Děkuji

S klesající cenou vzniká riziko koupě telefonu z jiné,než oficiální distribuce. Je to tady dnes někde k dohledání. Já osobně bych koupil v Alze. Bezproblémová případná reklamace a v podstatě solidnost obchodu (odpůrci zeleného mužíka nyní začnou běsnit),v podstatě se mi nestalo,že by se mi za posledních cca 15 let stal neřešitelný problém. A že tam nakupuji. Kdybych to sečetl tak bych od nich mohl vyjet v Oktávii.

Dovozové mobilní telefony (EU distribuce):
Tento mobilní telefon byl výrobcem určen pro jiný trh, než pro trh České republiky. Jedná se o telefony pocházející především ze zemí EU jako je Polsko, Neměcko, Itálie, Maďarsko apod. V tomto mobilním telefonu je provedena úprava software, tak aby byl mobilní telefon v českém jazyce. Dovozové mobilní telefony se reklamují pouze u prodejce, u kterého bylo zboží zakoupeno, a dále se reklamované zboží zasílá do zahraničního servisního střediska k opravě nebo dokončení opravy (né vždy o této situaci musí být zákazník/objednavatel reklamace vyrozumněn). Při aktualizaci nebo přehrání softwaru uživatelem může dojít na mobilním telefonu k nastevní do továrního nastavení, kde není český jazyk. Mobilní telefon může obsahovat menu nebo logo na krytech zahraničního operátora - v případě dotazu e-mailem Vám radi zodpovíme, zda se jedná o mobilní telefon, který tyto znaky nese či nikoliv.