Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pravidelna prohlidka

Ahoj chtěla bych se zeptat, zítra ráno jdu na pravidelnou prohlídku a pila jsem alkohol, potřebovala bych vědět jestli po požití alkoholu bude v moči alkohol nebo to bude nějak vadit. Dekuju za odpoved. Potrebuju totiz donest ranni moc ale to uz asi všichni víte (je mi 17)

Obecně se uvádí, že alkohol by neměl být požitý 24 hodin před odběrem moči nebo krve. Ale pokud sis dala odpoledne (cca do 15-16 hodin) decku víno nebo 1 pivo, ničemu by to snad vadit nemělo. Pokud toho bylo víc nebo jsi pila později, mohlo by to vadit.