Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem překvapení pro dívku

Ahojda,mám ve škole přítelkyni a rád bych ji udělal (nechci nic kupovat aby to bylo originální) nějaké překvapení. Poradí mi někdo co by bylo vhodné? :)

Popřípadě kdo má nějaké zkušenosti tak můžete přispívat :)

Díky.

jeďte na vodácký výlet na jedné kanoi spolu, tam se určitě uděláte.
Ahojda,mám ve škole přítelkyni a rád bych ji udělal

Pro zlepšení efektu překvapení to je dobré načasovat k nějaké události třeba začátek školního roku, návštěva doma, společná vyházka, valentýn, dušičky, svátek atd.