Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Krach firmy?

Nevěděl kam to zařadit, tak jsem to šoupnul sem.
V loni jsem kupoval plastová okna ve firmě www.sylmarokno.cz
Potřebuji ještě dokoupit tři malé okénka do sklepu ale nedá se dovolat ani na mail nereagují.
Co si o tom mám myslet?

Před lety jsme vyměňovali v domě okna. Vybírali jsme firmu co jí to zadáme, o jedné jsem věděl, tak jsem tam zavolal, vzala to nějaká dívenka, že musím počkat, protože ve firmě mají zrovna dovolenou. Tak jsme to zadali jinam.
https://www.oknamacek.cz/
Asi horší byu bylo, kdyby se nějaké okno rozbilo a potřebovali jste ho spravit, v té firmě by měli mít záznam co u vás instalovali a jiné firmě by to asi nebylo dostupné.